O naszej firmie

"Sad Krak" to agencja celna, która działa na rynku już od 1999 roku. Jej siedziba mieści się w Krakowie przy ulicy Nad Drwiną, aczkolwiek posiada ona także biuro przy ulicy Kazimierza Wyki. Każdy importer oraz eksporter towarów może liczyć na profesjonalną i wszechstronną obsługę celną dostosowaną do jego potrzeb i wymagań. Fachowy personel, posiadający długoletnie doświadczenie, zapewni Państwu sprawne, szybkie i rzetelne dokonanie zgłoszenia celnego, a także pomoc w zagadnieniach dotyczących odpraw celnych. Każdemu Klientowi proponujemy zawarcie pisemnej umowy, o świadczeniu usług w której są jednoznacznie określone wzajemne zobowiązania. Jesteśmy wstanie zapewnić Państwu szybką i sumienną obsługę a sporządzone dokumenty dostarczać pod wskazany adres. Proponujemy także usługi współpracującego z nami składu celnego, posiadającego powierzchnie magazynowe wraz z odpowiednim wyposażeniem technicznym. Ponadto współpracujemy z firmami spedycyjnymi, możemy przedstawić atrakcyjna ofertę na przewóz towarów nie tylko na terenie Unii Europejskiej, ale także poza granicami.

Nasi Pracownicy tworzą młody, dynamiczny zespół specjalistów celnych, identyfikujący się z celami firmy. Dzięki ich doświadczeniu, szerokiej wiedzy specjalistycznej oraz pełnemu zaangażowaniu firma mogła osiągnąć tak wiele w tak krótkim czasie. Profesjonalnie wyszkolony i nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje personel identyfikuje się z problemami klientów i gotowy jest na ich twórcze oraz indywidualne rozwiązywanie. Ten zintegrowany zespół posiada świadomość, że zaspakajając potrzeby klientów może osiągnąć satysfakcję zawodową i materialną.

Dotychczasowe osiągnięcia, a także cele strategiczne firmy oparte są na realizacji filozofii działania, której główne założenia to:

PARTNERSTWO - współuczestniczenie w rozwoju przedsiębiorstw naszych Klientów
SOLIDNOŚĆ - troska o dotrzymywanie zobowiązań
PROFESJONALIZM - duża wiedza merytoryczna i doświadczenie
ELASTYCZNOŚĆ - uwzględnianie indywidualnych oczekiwań klientów
JAKOŚĆ - rękojmia rzetelności i terminowej realizacji usług

POCZTĘ PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES:
AGENCJA CELNA SAD KRAK SP. Z O.O.
UL. NAD DRWINĄ 10
30-741 KRAKÓW
Uwaga - realizujemy odprawy celne w Oddziale Celnym Pocztowym w Zabrzu