Współpraca z Sadkrak

Nasza agencja celna operuje w mieście Kraków. Zajmujemy się wsparciem naszych klientów w zakresie logistyki, transportu oraz spedycji. Podstawowym filarem naszej działalności jest odprawa celna - jako pierwsza agencja w Krakowie uzyskaliśmy certyfikat AEO w zakresie bezpieczeństwa. Tworzymy zespół specjalistów celnych, którzy mają wieloletnie doświadczenie i doskonale wiedzą jak zaradzić Państwa problemom. Niezależnie od tego czy usługa dotyczy spedycji krajowej, w ramach Unii Europejskiej czy spoza - zapraszamy do kontaktu!

Kontakt z Sadkrak

Nasza agencja celna mieści się w mieście Kraków przy ulicy Nad Drwiną 10. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00 oraz w soboty od godziny 7:00 do 15:00. Ponadto, istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego (+48 (12) 653 55 27 i 502 150 380) oraz mailowego (biuro@sadkrak.pl i sadkrak@interia.pl). Przed rozpoczęciem współpracy ustalane są wszystkie niezbędne szczegóły dlatego zachęcamy do kontaktu.

Podpisanie dokumentacji

Po ustaleniu szczegółów współpracy przechodzimy do podpisania umowy, która jest tworzona w oparciu o wcześniej ustalone warunki. Zawsze dbamy o to, aby umowa była gotowa jak najszybciej, dzięki czemu niezbędne formalności są załatwiane szybko i efektywnie. W razie jakichkolwiek wątpliwości i zmian we wcześniejszych ustaleniach, pozostajemy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy rozwiać ewentualne wątpliwości.

Kontrola towaru

Odprawa celna z pomocą Sad Krak Kraków to minimum formalności i problemów. Nasze wieloletnie doświadczenie i chęć stałego doskonalenia się sprawiają, że jesteśmy gwarancją najwyższego poziomu usług. Zajmujemy się odprawą celną w zakresie spedycji ogólnopolskiej oraz zagranicznej, doskonale znamy aktualnie obowiązujące przepisy. Kontrola towaru przestanie być powodem do zmartwień, gdyż zostanie ona załatwiona ekspresowo.